Gürbüz Vida hakkımızda

Gürbüz Vida, soğuk dövme ile bağlantı elemanları imalatında deneyimli ve genç kadrosuyla 32 yıldır hizmet vermektedir. Standart ve özel bağlantı elemanları üretimi için geniş makine parkuruna sahip olan Gürbüz Vida,  vida,  cıvata, perçin, somun ve özel parçalar üretmektedir. Son teknolojiye sahip pres ve ovalamalardan oluşan makine parkuru ile DIN – ISO normlarında  hızlı ve kaliteli üretim  yapmaktadır. Ayda 70 ton tel işleyebilen firmamız ayda yaklaşık 25 milyon adet bağlantı elemanı üretebilmektedir. Firmamız 2 mm çaptan 8 mm çapa kadar ve 3 mm boydan 100 mm boya kadar çelik, paslanmaz çelik ,bakır, pirinç, alüminyum malzemelerden bağlantı elemanı üretimi yapmaktadır. Otomotiv , beyaz eşya,  mobilya, pen, kilit, elektrik, menteşe,  vitrifiye üreticileri başta olmak üzere daha bir çok sektöre bağlantı elemanı üretmektedir. Gürbüz Vida, kaliteli üretim, ekonomik fiyat, zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Misyonumuz : Civata, perçin, vida ve bağlantı elemanları konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini sizlere en iyi şekilde sizlere sunmaktadır.

Visyonumuz : Türkiye’deki kaliteli ve hızlı üretim politikamız ile uzun yıllar içersinde oluşturduğumuz marka bilinirliği ve imajımızı uluslararası platforma taşıyabilmektedir.